Rubriky
aktuality Nezařazené

Vážení a milí rodiče, prarodiče a pěstouni,

Vzhledem k epidemii koronaviru, vyhlášenému nouzovému stavu na území ČR a Vládou ČR vydaným opatřením bylo nezbytné změnit dlouho plánovaný termín víkendového semináře. Žádáme vás, abyste si udělali změnu i ve svých kalendářích. Pokud jste se na víkendový seminář plánovali dostavit 15.-16. května, poznačte si prosím, že termín semináře se překládá na 4. – 5. září 2020. Opět se potkáme v hotelu Allvet, opět bude několik zajímavých přednášejících, bude prostor k povídání, společnému zkoumání, co ve výchově pomáhá a co výchovu komplikuje, bude prostor také k povídání, jak lze zvládnout různé komplikace v životě a mnoho dalších témat. Jako obvykle bude program zajištěn pro dospělé a pro děti zvlášť.

Prosíme Vás, abyste akceptovali tuto nebytnou změnu a co nejdříve nám sdělili, zda se semináře v novém termínu 4. – 5. záři letos v hotelu Allvet zůčastníte, zda máme pro Vás zajistit nocování, zda a s kolika dětmi přijedete a také prosíme, abyste sdělili případná stravovací omezení. Zahájení semináře bude v pátek 4. září v 8 hodin.

Pokud poradnou organizovaný seminář zaujal pěstouny, kteří mají uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče s jinou organizaci než s námi, promluvte prosím o tom s pracovnici své organizace a požádějte zástupce té organizace, aby nás kontaktovali s cílem sjednat podmínky a možnosti vaši účasti na poradnou organizované aktivitě.

Děkujeme za pochopení a čekáme na informace z Vaší strany, zda přijímáte změnu termínu nebo hodláte svou povinnost vzdělávat si řešit jinak. Odezvy na změnu termínu a Váš zájem o účast na semináři budeme očekávat nejpozději do konce května 2020 a to cestou telefonátu 517 333 909 nebo 733 525 998 anebo na emailovou adresu poradna@psychologie.vys.cz .

Další změna se týká termínu podzimního jednodenního semináře. Tento seminář bude probíhat dne 6. listopadu 2020. Téma tohoto semináře je stále v jednání.

Vaše Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy.